Hét moment om alle duurzame innovaties te presenteren. Op 24 november 2010 stond VolkerWessels samen met zo’n 20 andere organisatie op het 11de Nationaal Sustainability Congres in Utrecht.
Mooie ontwikkelingen
VolkerWessels was voor het tweede opvolgende jaar aanwezig met een stand. Dit jaar met een primeur: de congresbezoekers kregen een ‘preview’ van het vernieuwde concept ‘PlusWonen’. Dit concept staat garant voor verdere verduurzaming van woningen. Onder het beeldmerk ‘Mooie Ontwikkelingen’ werd dit concept gepresenteerd. De officiële lancering zal in januari 2011 plaatsvinden.
PlanetFit
Daarnaast was ook adviesbureau Primum aanwezig op de stand en konden bezoekers kennismaen met het eigen label voor duurzame innovaties; PlanetFit. De ‘Soundreductor’ van VolkerWessels Telecom en DEC, dat eerder dit jaar het eerste PlanetFit-certificaat in ontvangst nam, trok veel interesse bij verschillende bezoekers. Het was een geslaagd congres waar VolkerWessels opnieuw heeft laten zien dat bij Corporate Responsiblity elk initiatief telt! Kijk ook op:
www.duurzaam2020.nl/nsc2010